Ми – інтернет магазин. Здійснюємо відправку іграшок по всій Україні. Відправлення товарів відбувається лише після погодження із замовником (дзвінка, що підтверджує актуальність замовлення та наявності товарів).

Наш магазин рекомендують за: 

  • Швидкість

через близькість до поштових відділень ми завжди оперативно і в обумовлені терміни відправляємо ваші замовлення. 

  • Зручність 

Уточнити вартість відправлення посилки або відстежити стан вашого відправлення ви можете прямо на сторінці нашого сайту.  

  • Великий вибір 

Наші партнерські зв'язки дозволяють пропонувати товари навіть ті, яких ви не знайшли на сайті. 
 
Тобто. Ви можете заощадити час, уточнивши по телефону або вайберу цікавить вас або іграшку і ми з готовністю постараємося знайти те, що ви очікуєте. І не забувайте, що у нас ви можете підібрати не тільки іграшки, але господарські товари та навіть товари для пікніка.  

  • Надійність 

Наш магазин має точку видачі інтернет замовлень, яка знаходиться по однією адресою з дня нашого відкриття, а це означає. Що ми не магазин одноденка. Тим більше, точка видачі дозволяє забрати товар іноді швидше, ніж при відправці Новою поштою.  

  • Низькі ціни 

На жаль. Ми не знаємо великого числа варіантів, що б зробити сайт більш красивим і зручним. Найдоступнішим засобом його прикраси ми вирішили зробити ціни. 

Не упускайте можливість замовити всі необхідні іграшки вчасно і в одному магазині. До того ж, ми взяли на себе витрати за упаковку товарів і вам не доведеться платити за цю послугу при отриманні замовлень (тільки за доставку). Крім того, ви можете ще більше оптимізувати свої витрати на подарунки.