Шановні українці, ми відновлюємо роботу магазину! Замовлення приймаються! Відправляємо з Києва! Якщо товар, який ви уподобали числиться, як відсутній, звертайтесь, впевнені ми спробуємо запропонувати достойну заміну.
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 09:00–18:00

Нд:  10:00-16:00

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Навчальні та розвиваючі дитячі елеткронние пристрої, планшети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Іграшки такого типу це практично маленькі комп'ютери, але саме для дітей і саме для розвитку нових або закріплення старих навичок і навчання.  Вони мають різні форми.  Для самих маленьких діток це може бути фігурка тварини, кота, сови, білочки а іноді навіть у вигляді дитячого телефону, а для більш старших це все більш нагадує планшет або ноутбук форма.  Кожна з моделей в даній категорії, допоможе і хлопчикові і дівчинці отримати нові знання, вивчити слова, віршик чи пісеньку і багато іншого.

При виборі навчальних інтерактивних іграшок, звичайно ж головним критерієм є вік дитини.  Саме в цьому випадку ефект від отримання нових знань буде найбільшим.  Адже розробка закладених в іграшку програм базувалася на сучасних методиках і це дає можливість кожному малюку в ігровій формі вчити, вивчати і розуміти.

Крім цього, не забувайте про нові навичках, які малюк буде отримувати від гри з такого роду іграшкою.  В одних моделях це всього лише кнопки, при натисканні на які малюк зможе почути фразу або мелодію, а в інших це може бути і клавіатура.  Так, він зможе закріплювати свої навички в читанні.  Запам'ятовуючи значення символів у вигляді букв, дитина швидше перейде від читання по складах до нормального рівня і швидкості.  А це побічно вплине на якість письма і дасть перші уроки роботи на своєму майбутньому комп'ютері.

Як бачите, ці пристрої можуть навчати, але головне розуміти, що ви купуєте не просто іграшку, а інформаційний центр з безліччю алгоритмів і можливістю прокачувати нові знання і навички у малюка.  Правильно обраний під потреби дитини планшет або навчальний плакат зможе навчити малюка читати, рахувати, потренувати музичний слух, вивчити ноти, поліпшити координацію уважність, посидючість і потренувати дрібну моторику і логіку.

Звертаємо вашу увагу, що крім перерахованих можливостей, деякі планшети мають кілька мовних версій і у дитини з'являється шанс підучити іноземні слова, наприклад англійською.

Вгору
,