Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 09:00–18:00

Нд:  10:00-16:00

 

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Укр

Дитячі книжки, енциклопедії

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Здається в наше століття інтернету дитячі книжки це іноді зайве і можливо обтяжлива для дитини, який звик отримувати інформацію звідусіль і відразу.

Але не варто впадати в оману.  При всьому багатстві інтернету і знань, закладених в ньому, знайти сайт, де потрібна інформація буде викладена в зручному для дитини вигляді з урахуванням його віку та ще й з вичерпними ілюстраціями - практично неможливо.

З іншого боку, на тому ж комп'ютері малюк всього лише перегляне картинки і все, без додаткової інформації, необхідної для розуміння.

Інша річ книжки для дітей, складені правильно, ілюстровані красиво, з інформацією на зрозумілій дитині мовою в вичерпному обсязі.  І головне!  Книжку, якщо вона підібрана правильно, дитина буде брати не раз і не два.  А це означає, що інформацію він буде не просто переглядати, а отримувати її порційно, до повного занурення в її тему.

Тут ви знайдете літературу, що допомагає навчити малюка читати і на рідній мові, російською або українською, англійською, навчиться рахувати і розуміти сам процес складання або віднімання за рахунок правильної подачі матеріалу і яскравих запам'ятовуються, образів-зображень.

А тематичних книжок для дітей дійсно багато.  І все менше і менше галузей, серед яких дитина не змогла б розібратися.  Одна справа енциклопедії на тему космосу, тіла людини або природи.  Інша справа книжки тематичні - з приголомшливими малюнками і фотографіями.  Серед них практично все, що з задоволенням переглянув би і згадав дорослий або батько.  Книжки про паровози, про собак, про віруси, про те, як влаштовано то чи то.  Звичайно ж про динозаврів і ще, ще і ще.

Якщо правильно вибудувати стратегію щодо вибору книжок для вашого малюка, для дівчинки або хлопчика, починаючи з 2 років і старше, ви дійсно зможете допомогти йому в майбутньому, адже йому буде легше засвоювати інформацію в школі, тому що  ви допоможете дитині отримувати інформацію і правильно її сприймати з самого дитинства.

Вгору