0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Активні ігри, спорт

Безумовно всі батьки знають, що фізичний розвиток дитини не менш важливо, ніж тільки навчання його багатьом наукам і вмінням.

І звичайно ж кращими супутниками для активних ігор будуть товари спеціально призначені для цього.  І не важливо, що краще баскетбол або футбол, пінг-понг або бадмінтон.  Це снаряди або набори для будинку або для вулиці (дитячого спорту, нехай і на аматорському рівні) - це рух, розвиток тіла, а іноді і не менш важливі психологічні аспекти - комунікативні навички і гра в команді;  прагнення перемагати і робити висновки з програшу.  Складно?  Ємко?  А здавалося б всього лише в м'ячик пограти.

У даній групі відібрані товари для всебічного фізичного розвитку малюка віком від двох років і набагато старше.  Тут можна підібрати за віком спортивне спорядження, набори для ігор вдома, на свіжому повітрі або на воді (починаючи від надувних басейнів, матраців і кіл, закінчуючи спорядженням для пірнання).

І звичайно ж ми раді, то можемо запропонувати ряд товарів, яким буде комфортно і корисно користуватися не тільки дітлахам, наприклад товари фітнесу та йоги - килимки (каремати), фітболи (м'ячі для фітнесу), кола та інші супутні товари.

Пам'ятайте, що вчасно куплений дитині м'ячик (ракетка, або сітка для баскетбольного кільця потрібне підкресліть або додайте свій власний варіант) можуть поповнити ряди у відповідному виді спорту ще одним чемпіоном світу.

Вгору