0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Машинки, літачки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Машинки це невід'ємні іграшки будь-якого з хлопчиків і не важливо, якого він віку.  Однозначно інше - машинок має бути багато.  Починаючи від машинок для малюків, закінчуючи машинками поліції, гоночними спорткарами і колекційними модельки з вражаючою деталізацією.

На поточний момент, вибір серед машинок вкрай великий.  І все залежить від цілей, заради яких ви купуєте машинку.  Виходячи з них вам легше буде знайти потрібну модель іграшкової машини.

  • Машинки для гри на вулиці (від 2 років)

Розраховані на молодшу вікову групу.  Головна їхня особливість у тому, що вони їх міцного і безпечного пластика і не мають механічних деталей, які бояться піску або води.  А це означає, що такі машинки можна брати з собою на вулицю, пісочницю або пляж.

  • Машинки для малюків (від 2 - 3 років)

Це як окремі екземпляри, так і всілякі набори маленьких машинок від 3 см з поліцією, командою рятувальників і машинки в стилі Хотвілс (7 см), до вражаючих модельок, мотоциклів, трейлерів (з треком і кейсом для зберігання машинок), літаків, вертольотів і  навіть кораблів.  Деякі з них мають інерційний механізм, а деякі навіть світлові і звукові ефекти.

  • Модельки машинок (від 3-5 років)

Це вже машинки, які хочеться потримати навіть дорослому: трактори, реалістичні моделі машинок з різною деталізацією, як пластикові, так і зроблені з металу.  Тут розмір не має значення.

  • Колекційні моделі (за інтересами від 8 років)

Якщо машинки з попередньої категорії дорослому хотілося потримати, то ось ці повні копії з максимальною деталізацією і всіма відкриваються дверима, багажниками і блиском автокраски на металевому корпусі іграшки, - їх вже хочеться мати і бажано все.  Багато хто погодиться навіть на такий розмір, настільки гарні ці моделі машинок.  Правда це позначається і на ціні.

Як бачите, проблем з машинками у дітей немає, а ось батькам іноді варто попрацювати, щоб вгадати і знайти машинку яка на час втихомирить бажання хлопчика отримати нову круту іграшку у вигляді маленької машинки.

Вгору