0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Дитячі велосипеди для дітей від 3 років і набагато старше

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дитячі велосипеди це вже інший транспорт для малюка на відміну від каталки або класичного триколісного велосипеда.  Тут від дитини потрібно більше усвідомленості, уважності та відповідальності при їзді.  Отже, повинні враховуватися і фактори віку і зростання дітей - неважливо це дівчинка чи хлопчик.

Почнемо з того, що якщо голос дитини про його бажання мати "дорослий" дитячий велосипед почутий, а ви вже дозріли до його покупки, то перед вами неминуче стане вибір спочатку розміру, а потім вже стилю дитячого транспортного засобу.  З розмірами все просто тут вам допоможе наша стаття з вибору дитячих двоколісних велосипедів.

А ось з приводу яким повинен бути великий за стилем або дизайну, - тут вам доведеться пообирати, але що добре - є з чого.

Для початку вас звичайно ж буде цікавити ціна.  І часто, в низькому ціновому діапазоні ви знайдете потрібний вам велосипед, адже вимог до дитячих моделей велосипедів не так вже й багато, але основне з них - надійність.  Вони все йому відповідають.  А термін їх використання, як правило, швидкоплинний, тому що дитина або підліток за рік, два встигає перерости обраний розмір.  І в цьому є частка раціоналізму.  У будь-якому випадку ваш малюк зможе кататися і отримувати задоволення від катання.

Якщо ж вам важлива функціональність моделі та її стиль, то тут трохи складніше. Часто складно дізнатися від чого підскакує вартість у конкретного байка, а й у неї є обґрунтування.  Більш просунуті моделі дитячих двоколісних велосипедів мають по два гальма, до класичного варіанту гальмування педалями (досить, просто натиснути педалі в протилежну сторону від ходу велосипеда) додається ручне гальмо.  Таке рішення дає можливість швидше і ефективніше гальмувати.  Ручне гальмо теж бувають різні.  На дорожчі варіанти встановлюють вдосконалену систему гальм, замість клещевіднимі ставляться дискові, які підвищують ефективність їх використання.

Крім того, ніколи не впадає в очі важливий елемент - сплав рами.  З одного боку та класичної стали досить, але вона ускладнює і сам велосипед і додає навантаження на організм, що росте.  Отже, додавання сплавів покликане вирішити проблему ваги всього агрегату і додати міцності.

Ну і звичайно ж перемикання швидкостей.  Як і більшість батьків, ви навряд чи заходите, що б дитина помчав від вас в одну мить за рахунок полегшення крутіння педалей.  Саме тому, механізми перемикання швидкостей для дитячих велосипедів і розкіш, і велика рідкість.  Як правило, їх необхідність з'являються з віком, коли вже є навички катання на великі дистанції і по соответствущего маршрутами, що накладає підвищені вимоги до функціональності велосипедів.

Тобто  більшість наворотів знадобляться для дітей з досвідом катання і вже підвищеними вимогами до їзди і дальності поїздок.

Сподіваємося, що трохи полегшили батькам муки вибору гідного велосипеда для вашої дитини.

P.S.  Якщо ви визначилися з моделлю і готові її купити, але у вас гостро постає питання про пересилання, то не варто хвилюватися.  Всі велосипеди отправляютсяіз Києва в заводській компактній упаковці, що дозволяють не переплачувати за дорогу пересилання, в будь-яку точку України.  Вам залишиться лише переконатися в тому, що вам відправили саме той варіант, який ви замовили.

Вгору