0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Ролики, ковзани для дітей, підлітків і дорослих

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Роликові ковзани - один з найбільш недооцінених із засобів пересування.  А дарма.  За тонізуючого ефекту на організм вони нічим не поступаються ні самокатами, ні велосипедів і вже тим більше скейт (пенні бордів).  І це стосується як дітей, так і дорослих.

У сучасних міських умовах - для катання на роликах з кожним днем ​​все більше можливостей.  Єдиний їхній мінус це, то, що їх використовують як додатковий аксесуар на надягання яких йде якийсь час.  Але задоволення від катання перевищує цей недолік.

Для початкового, аматорського рівня - ролики з розсувними платформою стали практично стандартом.  Це означає, що купуючи одну пару роликових ковзанів для дитини від 5 років ви берете її на кілька сезонів.  Адже розмір роликів можна підрегулювати без додаткових інструментів всього однією кнопкою і підстроїти під оптимальний.  А правильно підлаштовані ролики знижують ризик травм, правильно розподіляють центр ваги їздця і виключає ризик натирання ніг.

Основних розмірів 3 - S - 31-34 розмір, M 35 - 38, L 39 - 42. Іноді виробники злегка змінюють шкалу розмірів в розсувних роликах, але не значно.  Якщо мова йде про менших розмірах, то вони зустрічаються.  І стосується це як роликів 4 колеса в ряд in-line, і так званих квадових роликів.  Останні розраховані на більш безпечне катання за рахунок парного розташування коліс забезпечують максимальне рівновагу дитини, підлітка і навіть дорослого, в залежності від розміру ноги.

Окремо слід згадати про схожість конструкції роликів і ковзанів.  І це їх схожість дозволило виробникам об'єднати їх.  Тепер є можливість купити в одному наборі відразу два аксесуари - і роликові ковзани і леза для ковзанів.  Їх перевстановлення займе лічені хвилини, а задоволення від катання можна буде розтягнути мало не на весь рік.

Обов'язково враховуйте той факт, що ролики збільшують зріст людини, а точніше зміщують його центр ваги мінімум на 10 см вгору.  Це означає, що без додаткового досвіду і тренувань істотно зростає ризик падінь і можливих травм.  Тому вкрай важливо на початковому етапі використовувати захист.  Іноді в наборі поставляється повний комплект: надолонники, наколінники, налокітники і шоломи.  Якщо ж таких аксесуарів в наборі немає, то його вкрай важливо придбати окремо.

Вгору