0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Іграшкові Кухні, посуд, продукти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Набори з дитячими кухнями, іграшкової посудом, фруктами, продуктами і овочами - це універсальні іграшки. Звичайно ж частіше і більше ними граються дівчатка. Але і для хлопчиків від 2 років це практично неминучий період, коли він проявляє інтерес до такого роду іграшок. 

Набори з дитячим кухнями іноді відрізняються високою технологічністю, точніше, мають додаткові функції, якими навряд чи зможуть похвалитися інші іграшки. Наприклад, особливим шиком вважаються іграшкові кухні з водою - які повністю імітують процес подачі води в кран. 

Якщо ж говорити про іграшкову посудці - то такі набори різноманітні і у вас не буде важко підібрати для вашої дитини потрібний набір, в якому можна знайти повністю всі предмети, якими ви користуєтеся вдома мало не щодня , від чайної ложки до каструлі і навіть іграшкового друшлаг. 

Але практично необмежене різноманіття форм ви знайдете в наборах іграшкових продуктів, фруктів і овочів. Тут ви зустрінете всі продукти які ви використовуєте для приготування своїх як щоденних, та й святкових страв, починаючи від піци і капусти, закінчуючи печивом з фастфуду та лимонами. 

Ви завжди зможете замовити потрібну іграшку для вашої дитини, незалежно від його віку і його переваг. Головне, що завдяки їм малюк зможе отримувати нову інформацію, освоювати нові навички та граючись розвивати свою уяву.

Вгору