0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Товари та іграшки для немовлят від 0 до 18 місяцівів

Іграшки та товари для новонароджених - особлива категорія, яка потребує ретельного вибору як самих іграшок, так і матеріалів з яких вони виготовлені.

Іграшки для немовлят повинні вирішувати ряд першорядних завдань серед яких в заголовку завжди стоїть безпека і розвиток.  Кожна іграшка і її елемент для малюка від 0 місяців це інформація, корисна навичка, поштовх до дії, усвідомлення.

Мобіль на ліжечко (від 0 місяців) і розвиваючі килимки з іграшками (можуть використовуватися з перших місяців життя немовляти) і крісла качалки з'являються у немовлят в різний період життя, але і вони мають ті ж вимоги, тому що  головне у них залишається незмінним - вони допомагають малюку пізнавати світ.

І не важливо це брязкальця для немовлят, або прорізувач (без якого зубкам ой як боляче з'являтися на радість батькам);  всі вони тренують у малюка тактильні, слухові і зорове сприйняття.  Тут має значення все - звук, форма, матеріал виготовлення (і це не тільки плюш, є матеріали з шарудить ефектом), фактура - більше варіантів - значить у малюка буде більше інформації.  Звичайно ж, і тут головне не переборщити.

А вибір звичайно ж за батьками.  Благо, є вибір, є відмінні іграшки які і розвеселять і здивують немовляти не менше ніж батьків.  Адже багато хто з них і мріяти не могли про такому розмаїтті одних тільки куль з брязкальцями, у яких іноді теж є спецефекти.  Так що будьте впевнені - Іграшки для дітей 6 місяців і старше, дозволяють дитині розвиватися і ставати розумнішими, і наближати його до моменту, коли він скаже свої перші слова.

Вгору