0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Пенні борди і скейти - роликові дошки для катання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Скейтборди та пенні борди - це два популярних типи роликових дощок, які використовуються для катання здебільшого дітьми та підлітками. Обидва типи дощок мають свої переваги, тому важливо обрати підходящий варіант для ваших потреб і стилю катання вашої дитини.

При виборі роликової дошки звертайте увагу на розмір і форму дошки. І хоча довжина дек скейтбордів і пеннібордів різна, все ж і в них можна виділити кілька стандартів. 

Універсальність: Скейтборди можна використовувати для різних цілей, включно з катанням містом, виконанням трюків і екстремальними видами спорту. 

Стабільність: Скейтборди стійкіші, ніж пенніборди, що робить їх безпечнішими під час катання. Але не забувайте, що й керування скейтом уже потребує навичок. А отримати їх можна і дівчаткам, і хлопчикам від 3 років і старше, катаючись на пеннібордах.

Маневреність: Пенніборди більш маневрені, ніж скейтборди, що робить їх більш зручними для використання в міських умовах.
Доступність: Вони зазвичай коштують дешевше скейтбордів. 

Безпека: 

Незалежно від того, який тип роликової дошки ви оберете, завжди важливо дотримуватися заходів безпеки під час катання. Обов'язково одягайте захисне спорядження, включно з налокітниками, наколінниками, наладонниками і шоломом. 

Дошка має бути досить великою, щоб ви могли зручно стояти на ній, і мати форму, яка підходить вашому стилю катання.

Вгору