0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Зброя іграшкова, набори поліції, спецназу

Ігрові набори для хлопчиків бувають різними, але найпопулярніші з них це іграшкова зброя. Для хлопчика від 3-4 років і старше це чудова можливість отримати нові навички та за можливості поліпшити свої комунікативні та соціальні навички, граючись з однолітками, наприклад при використанні іграшкових рацій. 

Наші набори зі зброєю для хлопчиків містять різні види зброї, такі як мечі, луки, арбалети, пістолети, рушниці та інше. Кожен з видів такого типу іграшок для хлопчиків дає йому можливість отримати новий досвід поводження з іграшкою. Це дає змогу навчитися влучніше стріляти, розвивати тактичне і стратегічне мислення і врешті-решт отримувати величезне задоволення від гри.  

Для вибору іграшкових автоматів і пістолетів орієнтуйтеся на такі рекомендації.

  • Для хлопчиків від 3 - 5 років вкрай рекомендуємо використовувати автомат або подібну іграшку зі звуковими ефектами. Для цього періоду підійдуть і набори пожежника, поліцейського або військового з автоматами на тріскачці з додатковою іграшковою амуніцією - дитячий бронежилет, каски, рації та інші предмети, що доповнюють будь-який ігровий сюжет.
  • від 4 - 7 років цілком не нудними здадуться автомати, що стріляють нерфами або помпові рушниці, що стріляють м'якими кульками. Уже можна пробувати гратися з луком або арбалетом. А ще його зможуть захопити набори з солдатиками та реалістичними моделями танків, літаків, військових машин.
  • Хлопчик, який вже мав досвід ігор із нервами, після 7-8 років уже більш упевнено гратиметься з іграшковими гвинтівками й автоматами, що стріляють орбізами або пластиковими кулями. У цьому випадку настійно рекомендуємо привчати малюка грати в тактичних окулярах, що вбереже малюка від отримання або нанесення травм очам.
  • Для дітей від 8 - 10 років всі вище перераховані моделі іграшкових: автомата, гвинтівки, пістолета - це вже більш просунуті в технічному плані моделі, у яких підвищена реалістичність або досконаліша механіка, що дає змогу стріляти далі, влучніше і набагато захопливіше гратися з друзями у воїна, героя, захисника.

Купивши набори зі зброєю для хлопчиків у нашому інтернет-магазині, ви подаруєте малюкові нові можливості, позитивні емоції та можливість розвиватися, думати й ухвалювати рішення, як чоловікові.  

Вгору