0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Конструктори для малюків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Конструктори для малюків - це не просто іграшка - це практично пізнавально навчальний набір блоків з яких можна складати велике число будівель, і фігур, при цьому можна вивчати цифри, фрукти, кольору, і звичайно ж при цьому тренувати дрібну моторику. Все вище перераховане робить конструктори не просто іграшками та звичайними подарунками, а саме корисним інструментом для розвитку дітей. 
 
Головний секрет цих конструкторів в тому, що у них великі деталі, а це означає багато. Для малюка - це можливість безпечно брати в руки деталі (що настільки великі, що її випадково не проковтнути). Великі блоки дозволяють збирати будь-які іграшки і об'єкти швидше і легше. Ну і самі деталі таких наборів мають яскравими квітами, що також носить не просто естетичний, а й пізнавальний характер. 

Конструктори такого типу відрізняються досить великою різноманітністю. Серед них є й універсальні, які допоможуть і хлопчикам і дівчаткам граючись розвивати логіку, уважність і дрібну моторику. А є набори виключно для дівчаток, часто з казковими замками і для хлопчиків, з машинками і паровозиками. 

Вибираючи конструктори з великими деталями звертайте увагу на виробника. Як правило, будь-який конструктор це всього лише один з наборів в серії і якщо малюкові набридне обмежене число деталей, то їх можна розширити за рахунок придбання іншого набору з іншим сюжетом. Т.ч. малюк отримає більше поле для фантазії і кількість ігор з конструктором збільшиться.

Вгору