0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Фітболи (м'ячі для фітнесу), товари для заняття фітнесом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фітбол універсальний аксесуар для занять спортом таких як: фітнес, гімнастика. Але навіть якщо ви не займаєтеся цим професійно, ви теж можете отримати величезний позитивний ефект від занять з фітболом. 

Почнемо з того, що при правильному підборі вправ ви зможете: 

- Підвищити тонус м'язів, суглобів і всього тіла. 

- Потренувати вестибулярний апарат і отримати легкий масажний ефект. 

- Поліпшити поставу і підвищити координацію рухів. 

Крім далеко не все вище перерахованого, заняття з фітболом часто просто необхідні в період вагітності і при схудненні. 

Слід зазначити, що матеріал виготовлення даного аксесуара як правило це гума, але деякі виробники стежать за тим, що б контакту вироби зі шкірою під час занять був максимально комфортним і тому деякі моделі м'ячів мають більш ніжну фактуру, яка не викликає додаткового дискомфорту. 

А ще при всіх корисних функціях - тобто практично для всього тіла, м'яч для фітнесу ще більш універсальний якщо врахувати, що його можна підібрати і для малюків і для дорослих. Підбираючи м'яч по діаметру ви неодмінно зможете знайти модель, яка буде давати максимальний корисний ефект з урахуванням: 

  • Віку 

(так, навіть дітям до 1 року) фітбол може допомагати займатися терапевтичної гімнастикою . А малі діаметри розраховані для регулярних занять дітей від 3 років і старше. Крім того, такі м'ячі мають яскраве забарвлення і забавні малюнки. 

  • Ваги

При однакових габаритах і діаметрі важчі м'ячі мають, більший запас міцності.

  • Росту

Так, правильно обраний діаметр м'яча дозволить робити вправи на ньому з максимальною користю для вас і вашого тіла. 

А ще фітболи бувають з додатковим оснащенням у вигляді ручок - ріжок або ручками, як у гантелі. Такі пристосування збільшують число вправ, які на ньому можна виконувати. 

М'яч для фітнесу або, як його ще називають - гімнастичний м'яч, дає практично магічні можливості для тіла, дозволяючи тренуватися без надривних і ударних вправ. Так, ви дійсно можете отримати якісні результати, для себе і своїх близьких. Але знову-таки, ефект від використання даного аксесуара можливий при правильному (а краще з тренером або лікарем) і регулярному його використанні.

Вгору