0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Конструктори - поліцейські: машини, броньовики, ділянки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Конструктори на тему поліції, поліцейські ділянки і навіть поліцейський транспорт - незмінні лідери бажань у хлопчиків в практично будь-якому віці. І звичайно ж тамуючи спрагу володіння такими наборами, виробники випускають їх у великій кількості. 

Так, діти самі зможуть зібрати свій власний місто, де справедливість будуть вершити поліцейські вертольоти, джипи і навіть катери (морська прибережна охорона). 

Серед конструкторів є можливість підібрати величезна кількість моделей і наборів, які відповідають будь-яким бажанням дітвори і можливостям їх батьків. 

Звичайно ж це ж правило стосується і цін. Вибір починається від бюджетних наборів з деталями менше 100 і звичайно ж є варіанти, де хлопчик зможе самостійно збирати цілі сюжети на поліцейську тему використовую від 800 і більше деталей. Головне, що всі набори сумісні між собою, незалежно від фірми виробника. Це дає можливість збирати більш повні колекції на потрібну тематику і істотно збагачувати гри з конструкторами. 

Який би варіант за складністю ви не вибрали для свого малюка, будьте впевнені в тому, що будь-який конструктор це можливість для дитини розвивати логіку, уважність, а при грі з зібраними власноруч іграшками ще і креативність.

Вгору
,