0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Надувні басейни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Басейни представлені в нашому магазині різних типів: надувний, каркасний або наливний - це однозначно круто, особливо якщо море далеко, а спека близько. І тим більше круто, коли є можливість підібрати великий басейн для дорослих, дітей або навіть для цілої родини.

Наш магазин пропонує вибір басейнів за такими критеріями - Тип:
Каркасний

Надувний

Наливний

Ігрові центри

Чим менша вікова категорія дітей, для яких призначений басейн, - тим більше форм кольорів і варіантів пропонується. У вас є шанс підібрати дитячі надувні басейни, для малюків, які вже можуть сидіти і відповідно для дітей набагато старше: на 2, 3 рочки. 

Крім того, коли йдеться про дитячі басейни для хлопчиків або дівчаток віком на 1 - 2 рочки або від 3 до 6 років, завжди потрібно враховувати деякі додаткові фактори:

Вікова категорія, на який розрахований басейн, його об'єм, висота бортиків (цей параметр один із критично важливих для безпечного купання дитини). Все це вже зазначено в картках наших товарів. 

І у нас ви зможете підібрати басейн з надувним або плоским дном, а за необхідності, і з навісом. І звісно ж, якщо йдеться про малюків, вкрай важливим може бути малюнок на бортах або в середині басейну. Наприклад - рибки, лялька Барбі, Людина павук, динозавр і багато інших. 

Для діточок від 5, 7 років і старше і навіть для всієї сім'ї це вже інша категорія, де свій вибір можна розширити за рахунок моделей, що вирізняються більшим об'ємом, а отже, вміщають ще більше радості і задоволення. Тож будьте впевнені, ви завжди зможете підібрати басейн як для дівчинки, так і для хлопчика, що відповідають і вашим можливостям, і їхнім уподобанням. 

Допомогти визначитись, який саме вам потрібний дитячий басейн вам зможе допомогти цей матеріал.

Купуючи басейн надувний або іншого типу, вам попередньо потрібно подбати про те, щоб він перебував на рівній основі без предметів або частинок, які можуть його проколоти. Найчастіше навіть якщо прокол стався, впадати у відчай не треба. Більша частина пошкоджень ремонтуються за лічені секунди. Просто використовуйте для цього відповідні засоби. Наприклад, ремкомплекти - латки, які йдуть у наборі до них. Головне - знежирте ділянку, яку буде заклеювати.

Крім того. Нам, землянам пощастило. Фірм, які виробляють величезну кількість надувних басейнів на всю планету, не так вже й багато. Основних гравців - 2. І конкуренція між Intex і Bestway велика, так що це позитивно позначається на якості вироблених ними товарів. І в разі, якщо басейн потрібної форми, квадратної, круглої або овальної форми відсутній серед товарів Інтекс, ми впевнені, що практично аналогічний і за кольором, і за обсягом басейн ви знайдете у Бествей.

Якщо вам потрібна додаткова інформація або консультація з придбання басейнів - телефонуйте і ми обов'язково постараємося підібрати для вас саме потрібну модель. 

Вгору