0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Ляльки для дівчинки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Лялька для дівчинки - незмінно бажаний подарунок і яскрава, гарна іграшка з віку від 2 років і старше. 

Сучасні іграшки такого типу дозволяють своїй господині вибрати подружку не тільки тому, що вона лялька і її можна одягати в різні одягу. Все набагато цікавіше - ляльки можна купити вже в потрібному наборі, вбранні і з готовим рольовим сюжетом. Наприклад, дівчинка може вибрати ляльку вчительку, ляльку з цуценятами. Дивно, Ви можете до цього ставитися з подивом, але це теж дитяча іграшка - вагітна лялька. Настільки широкий вибір різних варіантів обумовлений фактором Барбі - ляльки, без яких сучасний світ іграшок для дівчаток був би зовсім іншим. 

При виборі ляльок слід враховувати її характеристики - найбільш цінні - шарнірні ляльки з рухомими кінцівками і звичайно ж набори з великим числом аксесуарів. Але і їх потрібно вибирати виходячи з розміру. Найбільш поширений розмір (висота) - 29 см. Це висота вже згаданих ляльок типу Барбі для яких можна підбирати аксесуари, серед яких і одяг і машини, і навіть будиночки і меблі (і пластикова, і дерев'яна) для їх. 

Окремою категорією ідуть інтерактивні ляльки. Вони можуть виконувати пісеньки. віршики. промовляти фрази, а декотрі із них мають можливість з'єднуватись із телефоном по блютус для відтворювання казок чи мелодій.

Світ ляльок - це величезний всесвіт ігор для дівчинки - починаючи з можливості ігор в сім'ю з лялькою і її бойфрендом - Кеном, закінчуючи манекеном - головою для зачісок, завдяки якій дівчинка буде шукати і знаходити свій стиль і образ.

Вгору