0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Трюмо дитячі, шкатулки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дитячі трюмо для дівчаток, шкатулки - часто невід'ємна частина ігрового світу кожної дівчинки старше 3 років.  Іграшки такого типу, допомагають сформувати смак, знайти свій стиль, а значить і набути впевненості.

Трюмо, або як їх називали раніше - туалетні столики для дівчаток відрізняються величезною різноманітністю.  Тут можна знайти моделі стилізовані або із зображенням героїв з відомих казок, мультфільмів.  Особливо вражаючі набори, що поставляються з чарівною паличкою, яка грає роль пульта дистанційного керування і з його допомогою дівчинка може стати феєю.  Наприклад вона зможе помахом руки відкривати своркі свого чарівного трюмо або включати на ньому музику.

А ще окремим пунктиком можна слід виділити трюмо зі стільчиком.  Іноді воно йде і без нього, але якщо стільчик присутній, то занурення в чарівний світ казкового перевтілення іноді затягується, але стає максимально цікавим.

Крім того, часто трюмо оснащуються світловими і звуковими ефектами, що б гратися з ним було набагато цікавіше.

Як правило, кожне трюмо комплектується набором флакончиків і ємностей, з дитячими косметичними виробами або інструментам перукаря, або предметів призначених для догляду за волоссям.  Але в більшості своїй, в такого роду наборах вони бутафорські.  Тому, якщо ви хочете повноцінний набір з дитячою косметикою або перукаря, то вам слід уточнити про їхню наявність в нашому магазині.

Найчастіше візуальним центром трюмо - є дзеркало.  З огляду на, що товари випускаються для дітей - дівчаток від 3 років і старше, переважна кількість іграшок комплектуються дзеркалами, які не б'ються.  Природно, це позначається на тому, як дзеркало відображає, але, погодьтеся, якщо мова йде про безпеку дівчинки, то нехай вже буде так.

Як ви вже переконалися - трюмо бувають різноманітні, як і характери ваших діточок.  Тому, дівчинці буде легше шукати свій стиль і способи самовираження з іграшковим трюмо, яке буде хоч частково відображати її внутрішній світ.

А доповнити функціональність будь-якого трюмо можна за рахунок підібраною красивою шкатулки, в якій дівчинка зберігатиме свої маленькі скарби і перші прикраси.

Вгору