0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Посуд іграшковий для ігор в кухню та кухарів, для дівчаток і для хлопчиків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Іграшковий посуд при всій совій невигадливості - це важливий ігровий елемент для дитини, звичайно ж, як правило, для дівчаток від 2 років і старше. Але хлопчики без сорому теж, граючи з посудом зможуть демонструвати свої кулінарні "шедеври", нехай і не насправді. 

Дитяча посудка дозволяє малюкам в ігровій формі отримувати нові знання і про продукти та про їх поєднанні. Крім того, правильно підібрані набори з посудом допоможуть малюкові в вихованні його естетичного сприйняття. 

При виборі наборів в даній категорії, звичайно ж слід звертати увагу на вік малюка. І хоча всі іграшки такого типу робляться з безпечних матеріалів, купувати керамічні або дорогі набори дитячого посуду для дівчаток на 2 роки не завжди доцільно. Це ж правило стосується і неймовірно гарненьких наборів з мініатюрними предметами - лялькові тарілочки, чашечки і т.д. 

З урахуванням цінової доступності наборів з дитячою посудом, рекомендуємо замовляти іграшки одного стилю, і по можливості одного виробника. Тоді проблем з сумісністю або до комплектацією іграшок не буде.

Крім безлічі китайських наборів, у нас в Україні є гідні виробники як переважно пластикових, так і металевих наборів посуду. Найбільші серед них Технок і Оріон, Юніка

Так що у батьків є вибір, є можливість підібрати товар за доступною ціною, і іноді підтримати вітчизняного виробника.

Вгору