0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Дитячий транспорт

Не живіть ілюзій, що машини і мотоцикли, велосипеди та самокати, ролики і скейти це аксесуари процвітаючих батьків або дорослих.  Всі ці ж товари важливі і не менш статусні для дитини, тільки набагато дешевше.  І, найголовніше, кожен з названих видів "транспорту" для дитини (від 2-3 років і старше) - це розвиток.

Наприклад, транспорт для молодшої групи - машинка толокар, або на колесах мотоцикл - це можливість для дитини відчути, що таке бути за кермом і бути уважним на дорозі.

Скейти (пенніборди), самокати та велосипеди (байки) і роликові ковзани - це розвиток у дітей реакції, і тренування різних груп м'язів і концентрації.

Головне не забувати, що чим менше у дитини досвіду катання, тим настійніше рекомендації по використанню різних видів захисту.  Наприклад, для велосипеда досить мінімальної екіпіровки у вигляді шолома, а ось для скейтів та роликів необхідна більш просунута захист колінних і ліктьових суглобів і звичайно ж голови.  Іншими словами, що б дитина знайшов навички безпечної і спокійного (для спокою батьків, звичайно ж) катання і воно приносило користь, вкрай важливо не нехтувати такого роду аксесуарами.

А ось любителям самокатів пощастило в тому, що у нас є вибір і для дітей, підлітків і навіть для дорослих.  Тому сімейна неспішна і вкрай корисна прогулянка на самокатах в парку або по місту - це абсолютна реальність.

Вгору