0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Надувні матраци, круги, іграшки для ігор у воді, басейні, на пляжі

Дитячі басейни, надувні, каркасні; круги і матраци для дітей і дорослих. Це товари для тих, хто любить море, воду, розваги, які нам дарує сам процес відпочинку на воді Будь-який басейн, пліт або коло незвичайної форми здатні прикрасити літній спекотний день. І дадуть змогу зробити його набагато безпечнішим, цікавішим і наповнити його яскравими спогадами. Головне, що вода стане другом незалежно від віку. 

Так, дітлахи молодшої вікової групи теж можуть отримати задоволення від плавання.  Для цього існують надувні нарукавники, дитячі надувні матраци зі спеціальними безпечними пристосуваннями, і кола для плавання.  Кожне з цих коштів підійде для розваг на воді в залежності від того, що і як довго ви робите на воді.  Саме універсальне і безпечний засіб для малюків, які звичайно ж не вміють ще плавати і можливо навіть боятися води - це коло з прорізами для ніг.  А це, погодьтеся істотно підвищує впевненість і безпеку дитини.

Якщо ж дитину не вдається відвезти на море або водойму, де можна покупатися та побіситися у воді, то тут допоможе надувний басейн.  Універсальний засіб, що допомагає насолодитися ніжністю, що дарує вода, і, в той же час, - відмінна можливість уберегтися від перегріву в спекотні дні.

З віком, коли хочеться вже більше вражень і індивідуальності то різноманітність надувних матраців (забарвлення і форми) однозначно задовольнять будь-якого.  Хочете лежати на надувному плоті у вигляді шматочка піци, Великого фламінго або ж на плоті із зображенням мордочки кота - так не проблема і це тільки мала частина візуального оформлення вашого незабутнього відпочинку.  Головне, пам'ятайте по правилах експлуатації надувних виробів.  Але навіть якщо легких пошкоджень уникнути не вдалося, то все можна лего і швидко відремонтувати, заклеїти.

Ну і звичайно ж не забувайте про можливість безпечного занурення в воду.  У цьому вам допоможуть правильно підібрані ласти маски і окуляри для плавання і пірнання.

І на завершення хочеться згадати про якість. За якість відповідають світові лідери, що змагаються між собою і тому є велика надія, що їх суперництво позначається на якості.  Йдеться про такі гігантах, як Intex і Bestway.

Вгору