0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Для ігор у лікаря, ветеринара

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дитячий набір доктора - не завжди просто іграшка. Часто це набагато більше. Судіть самі. Спочатку діти просто копіюють те, що бачать і звичайно ж найпростіший шлях для дітей "стати доктором" - начепити на себе стетоскоп і з важливим, наскільки це виходить у дітей, видом прослухати дихання тата, мами, ляльки, м'якої іграшки.

Але потім, коли дитина дізнається про своє дитяче наборі доктора більше, коли він вже знає назви інструментів, коли зібрані всі коробочки з іграшковими мікстурками. пігулку і розкладені шприци, бинти та ножиці і багато іншого - ось тоді починається справжня гра, яка згодом може перерости в професію. 

Насправді набори доктора для дітей іноді є обов'язковою іграшкою для дитини. Адже за всі простотою в цих пластикових іграшках ховаються мало не магічні властивості. 

В процесі гри в доктора діти виховують, тренують і суттєво впливають на: 

  • Емпатію 

До навколишніх іграшок, дітям, батькам, родичам і тваринам. Коротше до всіх, кого торкнулися іграшковим стетоскопом і т.д. Погодьтеся, що ця властивість характеру позитивно впливає на кількість друзів у дитини і його соціалізацію. Не кажучи вже про потенційний підвищенні якості відносин з оточуючими. 

  • Свої знання 

Звичайно ж не секрет, що бути лікарем - це не просто прописувати анальгін. Від гри з простими інструментами лікаря, діти поступово, з віком, зможуть легше засвоювати інформацію про правильну поведінку при наданні першої медичної допомоги.І крім того, правильно побудована гра іноді допоможе дітям краще прислухатися до відчуттів свого тіла і більш якісно передавати інформацію про його стан. А в комплексі згодом це може позитивно позначитися на здоров'ї дитини. 

  • Перестають боятися докторів 

А це вже важлива психологічна проблема. Адже відсутність боязні до лікарів дозволяє дітям легше переносити візити до них і підвищують ефект від лікування. 

Дані набори не особливо відрізняються різноманіттям. Але основні напрямки для ігор такі: 

Дитячі набори доктора різної комплектації 

Часто всі інструменти поміщаються в кейсі. А найбільш просунуті набори пропонують деталям свої великі докторські столи, з іграшковими крапельницями, імітацією інших медичних приладів - в загальному повне занурення в роботу лікаря дитині гарантоване. Іноді набори доповнюються ляльками і пупса. 

Дитячі набори стоматолога 

Тут так само можливі варіанти комплектації в кейсі. Головне, що в них в тому або іншому вигляді завжди присутні зуби у вигляді веселої іграшкової щелепи та інші інструменти стоматологів. 

Іграшкові набори ветеринара 

Набори часто з собачками, рідше з котиками і іншими тваринами. Нерідко такі набори крім іграшкових медичних інструментів доповнюються предметами по догляду за іграшковими тваринами. 

Здавалося б - прості іграшки - інструменти лікаря для дітей, але дитинство воно на те й чарівна пора, коли звичайне копіювання або наслідування поведінки, або сторазове повторення будь-якого дії, раптом пробуджує у дитини щось, що піднімає йому настрій, дозволяє дивитися на світ зовсім по іншому. А згодом, всього лише маленька іграшкова медична аптечка викликає одне з тисяч приємних спогадів про дитинство.

Вгору