0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Толокар - каталки - машинки, мотоцикли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Машинка каталка або як їх ще називають толокар - це машинка (або інший дитячий транспорт, наприклад мотоцикл), за кермо яких малюк сідає одразу після коляски. Так, це важливий етап у розвитку хлопчиків або дівчаток від 2,3 років. Адже тепер це їх рішення, куди повертати і навіщо їхати.

Каталка це переважно машинки, мотоцикли або навіть зустрічаються трактори, які їздять на поштовховій силі дитини. Рідко можна зустріти педальні варіанти машин, але вони рекомендовані для діточок від 4 - 5 років.

У нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати каталки різних типів які підійдуть і дівчаткам, і хлопчикам не тільки за стилем, але й по кольору, віковим критеріям:

  • Для малюків від 1 року: моделі із захисними бортиками, батьківськими ручками, відсіками для іграшок.
  • Для дітей від 2 років: класичні каталки, які допоможуть вчитися тримати рівновагу і координувати рухи.
  • Для дітей від 3 років: каталки з музичними ефектами, підсвічуванням фар, імітацією звуків двигуна.

А ще в деяких машинках є відсіки, куди можна складати свої речі (машинки, солдатики, іграшки). А деякі мають клаксон. У дитячому варіанті, звісно, що можна і посигналити, якщо хтось стане на шляху.

Вибираючи моделі каталок, візьміть до уваги, що якісно ці товари практично однакові. Переважна кількість моделей мають пластикові колеса, відносно жорстке сідло. Однак якщо ви дбаєте про те, щоб малюкові було комфортніше, то краще шукати моделі з прогумованими колесами, що істотно знижує дискомфорт під час їзди. Однак якщо каталка використовується для прогулянок містом, то подібних проблем буде менше.

І тому рекомендуємо вибирати не за ціною, а саме за стилем, який найбільше підходить як подарунок для вашого малюка.

Вгору