0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Дитячі намети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дитячі палатки в наш час це не просто будиночок, часто дані ігрові аксесуари настільки самостійні через великої кількості форм і малюнків, що є самі по собі однією великою і багато функціональної іграшкою, де нерідко можна зустріти зображення з популярних мультфільмів (як для хлопчиків, так і для дівчаток), наприклад: Тачки, Фрозен, Людина павук, зображення трансформерів і навіть динозаврів. А що вже говорити про намети у вигляді машин і паровозів ... Тобто завжди є шанс підібрати палатку- будиночок, як універсальну, так і конкретно для хлопчиків і дівчаток на 2, 3 рочки і, виходячи їх сюжетів, старше.

Малюк, що володіє таким будиночком - наметом однозначно збагатить свій ігровий світ і зможе реалізувати з нього величезне число своїх фантазій, а це, в свою чергу, дозволить йому знаходити нові навички і тренувати уяву. 

Окремої згадки заслуговують намети для дітей з тунелем. Це практично ігровий центр, які вже своїм виглядом запрошує малюків в захоплюючу і часто рухливу гру. У ній немає переможців, а є нестримні веселощі і генератор емоцій. 

Будиночки такого типу можна підбирати і з метою прикраси кімнати. Одна справа, коли це звичайна палатка в вигляді будиночка, інше, коли усвідомлений вибір у бік створення затишного куточка для дитини, який можна наповнити або кульками для сухого басейну, або ж обкласти подушками і зробити з намету в вигляді вігвама - справжнє дитяче іграшкове житло. 

Тепер і ви знаєте секрет, як за допомогою одного предмета ви можете обдарувати дитини великою іграшкою, яка прослужить набагато довше ніж звичайна і, в той же час, додасте ігровому світу і кімнаті малюка неповторний вигляд і масу позитивні емоцій. 

Ви тільки уявіть, ваша дитина такий маленький, а у нього вже цілий власний будиночок, наповнений яскравими іграшками, неповтормимі іграми і незабутніми спогадами.

Вгору