0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Мильні бульбашки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якщо поруч з вами хтось пускає мильні бульбашки, знайте, поруч відкритий портал в дитинство.  І дійсно, людини спійманого за цим нескладним заняттям складно запідозрити в серйозності.

Сучасні іграшки по запускання мильних бульбашок не обмежуються лише флаконами і пляшечками з різними формами, що виглядають, наприклад як меч, в середину якого залита рідина для мильних бульбашок, а на даху є спеціальна паличка, що дозволяє їх видувати.  Зараз все набагато цікавіше.

Ви можете замовити своїй дитині механічні генератори (пістолети) з мильними бульбашками - це таки хитрі механізми, здатні при натисканні на курки, видувати повітря і чим частіше натискаєш, тим більше навколо малюка бульбашок.

Є аналогічні пристрої, але вони вже працюють на батарейках і вони вже не обмежуються тільки формою пістолет.  Це повноцінні машини з резервуарами, куди заливається ця магічна рідина з якої хитромудрі пристосування видувають сотні і тисячі бульбашок.

Окремою категорією йдуть фокуси з мильними бульбашками, так, такі, як показують у цирку або клоуни.  З такими наборами шоу не меншого масштабу для свого малюка зможете показувати і ви.

Замовити і купити все вище перераховані прилади по видування мильних бульбашок ви сможеет у нас на сайті або забрати в пункті самовивозу в Києві.

Вгору