0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Ляльковий будиночок для Барбі, і меблі до нього

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Ляльки для дівчаток це не просто іграшки - це її друзі і подружки.  А це означає, що її улюблених іграшок потрібно десь жити - наприклад в будиночку для ляльок.  І вже тут різні ляльки будуть виконувати свою роль - одна лялька мама, інша лялька подружка, третя - лялька дитина.  І про всі ці ляльках дівчинка буде піклуватися.

Іграшковий будиночок буде не копією квартири або будинку, де дівчинка живе, адже гра це можливість зробити світ кращим.  Будиночок для ляльок буде набагато крутіше - в ньому буде меблі - так, іграшкові меблі для вітальні, шафи для спальні;  кухня неодмінно з холодильником з відмінним дизайном.  І таких предметів маса.  Їх можна купити як окремо, збираючи крок за кроком всі необхідні меблі, або ж відразу набором.  Навіть машина для ляльки типу Барбі.  Все це бажана реальність для безлічі дівчаток, які грають в ляльки.

Красиво облаштований будиночок стане не тільки місцем проживання іграшок або їх сім'ї - це цілий ігровий світ, де обов'язково будуть свої таємниці, дні торжеств і дрібні побутові радощі.

Будиночок для ляльки в наш час це, як правило, не тільки дерев'яні конструкції.  Є рішення з пластика в кілька поверхів, від двох кімнат і більше, крім того, в деяких моделях передбачені тераси і навіть гараж.

При виборі будиночків слід враховувати розмір ляльок на які вони розраховані.  І хоча в більшості наборів вже є частина іграшкових меблів, все одно додаткові набори відрізняються більш продуманими елементами в дизайні, наявністю додаткових аксесуарів для ляльок відповідного розміру.

Серед популярних серій будиночків для ляльок можна знайти практично всі найвідоміші типу - будиночки для ЛОЛ і подібних за розміром ляльок, Будиночок для Барбі, Монстер хай і навіть Шиммер і Шайн.  Кожен з них має свою стилістику і специфічний набір аксесуарів.

Однак зустрічаються і універсальні набори - все в одному.  Це як правило будиночок з великим числом вже готових до гри фігурок і меблями, де нічого докуповувати не додаткове треба.

Вгору