0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Іграшки типу пупс та аксесуари до них: коляски для ляльок, ліжечка, набори з пляшечками, ваннами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Одні з найпопулярніших ляльок серед іграшок для дівчаток - це пупси (іграшкові бебі). Іграшки типу бебі бувають різних розмірів, але їх всіх об'єднує те, що крім захоплюючої гри з ляльками, дівчатка у віці від 2 років і старше отримують безцінні знання і досвід по догляду за дітьми. Адже ці навички вони з легкістю перенесуть в життя через багато років або допоможуть наглядати за своїми братиками і сестричками. 

Практично кожного пупса можна назвати інтерактивним і при цьому переважна їх частина працює без батарейок. Взяти до прикладу його реакцію на воду - після того як він п'є - він пісяє. І цією функцією наділене переважна більшість подібних пупсів. 

Набори з пупса часто мають стандартну комплектацію - горщик, памперси, соска (іноді магнітна, і її складніше втратити), і різні аксесуари у вигляді бутафорських коробочок з кашкою. 

Але головна родзинка кожного пупса це одяг. Але не слід забувати, що костюмчики можна купувати додатково і отримати саме ту іграшку для дівчинки про яку вона мріяла.

Вгору