0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Надувні круги, нарукавники, жилети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Надувні круги для плавання це один з найвірніших супутників дитини який ще не вміє плавати.  І не дивно.  Адже сам по собі коло - він ще у древніх моряків був символом і інструментом порятунку.  Зараз же, коли сучасним людям стало безпечніше добиратися до морських пляжів, надувний круг це вже не просто інструмент - це засіб для розваги з урахуванням комфортного відпочинку та ігор на воді.

Різноманіття форм, видів, розмірів, і квітів, просто величезна.  І до слова про розміри.  Є кола для дорослих, і зовсім не обов'язково вони повинні не вміти плавати.  Коло, надувний - це засіб розваги.

При виборі надувного кола враховуйте вік (іноді досить діаметра), на який він розрахований.  Ппотому, що якщо ви не звертаєте увагу на віково / вагові характеристики кола, то це може привести до його пошкодження, і отже, загрожує небезпекою для купається.

До речі, якщо ви переростає (і психологічно теж) надувні круги і прийшла пора спроб самостійно триматися і плавати у воді, то надійними супутниками на цьому етапі стануть нарукавники і жилети.  Тут уже кожен вибирає свій стиль - з яким з аксесуарів легше плавати і впевненіше триматися на воді.

Вгору