0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Футбол - м'ячі, набори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Футбол безумовно король в світі спорту.  І мало який і з батьків не мріяв би бачити свою дитину зіркою футболу.  Але мріяти це одне, а купити футбольний м'яч своєму малюкові вчасно це, погодьтеся, зовсім інше.

Принадність футбольних м'ячів, а точніше м'ячів, придатних для гри в футбол це їх різноманітність.  Їх можна підбирати за оптимальною ціною за матеріалом виготовлення, за малюнком, кольором написи і логотипів улюбленого футбольного клубу.  Але головними критеріями є розмір і вага футбольного м'яча.

Розмір м'яча

Градацій за розмірами футбольних м'ячиків небагато.  Фактично всі відмінності між ними зводяться в довжині кола і вазі.  І так

Розмір 1
Діаметр м'ячика становить 13 см. Ідеальний для ігор з малюками

Розмір 2
Це м'ячик діаметром 18 см. Все ще становить інтерес саме як м'ячик для гри з малюками або для вирішення рекламних або маркетингових задач.  Наприклад, нанесення логотипів.

Розмір 3
Ці м'ячі з діаметром до 2 см вже можуть використовуватися як тренувальні, особливо якщо мова йде про дітей у віці дошкільного або в початкових класах.  Як правило, виходячи з прийнятих стандартів, такі м'ячики важать до 340 г.

Розмір 4
Це м'ячі діаметром до 20,3 см. З вагою, що не перевищує 440 г. При цьому м'ячі такого розміру це стандарт для ігор в міні-футбол.  При цьому вони оптимальні для тренувань з дітьми старше 8 років.

Розмір 5
Професійні стандарти: Це м'ячики діаметром від 21 до 22 см і Вагою не перевищує 450 м

Тепер, знаючи нюанси, вас не будуть лякати додаткові числа які супроводжують опис кожного з м'ячиків.  Головне пам'ятайте для чого ви берете, ту чи іншу модель, в яких умовах плануєте грати і з ким.  Це можуть бути діти різного віку і навіть дівчатка, дівчата і можливо жінки.  З урахуванням всього вище сказаного і потрібно подирає розмір і оптимальну вагу м'ячика для гри.

Якщо ж ви готові грати в футбол де завгодно будь то: поле, двір, спортивний майданчик і вас не зупиняє погода - навіть сніг і дощ, то рекомендуємо вам ламіновані моделі, що дозволяють збільшити термін служби і зручність використання м'яча.

Вгору