0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Ракетки і набори для гри в класичний і настільний теніс (пінг-понг), бадмінтон і м'ячики (воланчики) до них

Теніс. Ємне і емоційне слово. Фактично це синонім цілеспрямованої гри і волі до перемоги. Але умовно ігор, подібних тенісу не багато. Головне, що це спорт де ви воюєте з суперником або парою суперників наодинці.

Класичний (великий) теніс  

Найскладніший, що вимагає щодо великої площі для гри з великими ракетками і стали, вже звичними - жовтими тенісними м'ячиками. Цей вид спорту динамічний, вимагає витривалості, сили і спритності для перемоги. Тут багато що залежить від того, чи зможе і як довго витримати ракетка нав'язаний вами тим і стиль гри. 

Пінг-понг - настільний теніс 

Умовний родич класичного тенісу. Тобто у вас теж є ракетки і м'ячики і головна мета його відбити на бік противника. Але тут необхідна максимальна концентрація і виняткова реакція. Поле - стіл для гри істотно менше, як і самі ракетки, а швидкість і тим гри істотно вище. У нашому магазині ви зможете замовити набори і ракеток і навіть набори з сітками, для повноцінного оснащення столу як в кімнаті, так і на відкритому повітрі, в даний ристалище для крутий і емоційної гри в пінг-понг 

Бадмінтон 

Теж умовний родич класичного тенісу. Для гри вам знадобиться всього нічого - дві ракетки, вага яких навіть з чохлом здасться вам смішним і воланчики. Усе. У вас готове розвага для всієї родини де на рівних зможуть змагатися як дорослі, так і діти. Головне підібрати підходяще по довжині ракетки.

Вгору