Шановні українці, ми відновлюємо роботу магазину! Замовлення приймаються! Відправляємо з Києва! Якщо товар, який ви уподобали числиться, як відсутній, звертайтесь, впевнені ми спробуємо запропонувати достойну заміну.
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 09:00–18:00

Нд:  10:00-16:00

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Інтерактивні іграшки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інтерактивні іграшки це іграшки взаємодіють з граючим.  Найчастіше виробники наділяють свою продукцію різними функціями і сенсорними датчиками, дотик до яких викликає певну дію у іграшки.  Від чого гратися з будь-якої з них стає набагато цікавіше.

Деякі іграшки даного типу здатні імітувати поведінку і звуки різних тварин, що неминуче вчить дітей взаємодію з іграшкою отримувати подібні відчуття, які дають тварини, відгукуючись на дотик, звук, погладжування.  Звучить фантастично, але на то це і іграшки 21 століття, що дають малюкам небачені раніше можливості і емоції.  Ви тільки гляньте на те, що можуть ці іграшки у вигляді кішечок, собачок, особливо ті, що мають на пульті більше 5 кнопок.  Деякі будуть дивуватися навіщо стільки?  Але що б відповісти на це питання, потрібно просто спробувати провести з іграшкою деякий час.  І все стане ясно

Окремої згадки заслуговують інтерактивні навчальні планшети, килимки, плакати.  Це повноцінні навчальні станції, які не просто замінюють дітям смартфони і телевізори, а дійсно допомагають їм отримувати нові знання.  І особливо корисні для дітей від 2 до 5 років, коли формується базис для підготовки до школи - вміння читати, розпізнавати букви - звуки, рахувати.

Вгору
,