0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Широкий вибір килимків пазлів для дитячої кімнати ігр та розвитку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Килимок пазл - це дивовижний універсальний аксесуар для будь-якої дитячої кімнати або її частини, ігрової зони, водночас можна підібрати тематику і колірну гамму, як для хлопчиків, так і для дівчаток. Килимки такого типу можуть бути використані як підлогове покриття і з цим вони справляються на всі 100%. 

Але в сучасному світі навчилися навіть підлогове покриття перетворити на навчальний і розвивальний матеріал для дітей віком від 9 місяців. І навіть для діточок на 1, 2, 3 рочки такі килимки послужать чудовим способом пограти і навчитися чогось нового.

Крім того, підлогові килимки - пазли для дітей можуть бути з малюнком, а можуть бути підібрані і з метою легкого масажу - це килимки типу пазл з масажною фактурою. Об'ємні, опуклі його частини допомагають циркуляції крові, і особливо корисні, коли малюк багато часу проводить граючись на підлозі.

А навчальні пазли нерідко є складовою частиною килимків у вигляді вкладиша. Іншими словами, якщо ви вибрали килимок на тему машинки - для хлопчиків, то кожною вкладишем машинкою малюк зможе гратися. Водночас, якщо йдеться про діток молодшої вікової групи, то таки вкладиші вкрай корисні, тому що показують дитині наочно предмет, його назву. А яскраві кольори пазлів допомагають їх фіксації в пам'яті дитини.

Як бачите, покриття на підлогу у вигляді пластин пазлів, легко покривають досить велику площу, де малюк зможе не боятися переохолодження. Там він зможе гратися і зі своїми іграшками або ж з іграшками вкладишами, які йдуть у наборі з килимками. Як не крути - користь, допомога в розвитку, і просто доступний матеріал, дають змогу перетворити ігровий процес дітей з максимальним комфортом і безпекою. І все це за розумними цінами.
 

Вгору