0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Іграшки у вигляді продуктів, фруктів і овочів для дітей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Іграшкові продукти, фрукти і овочі - це універсальні іграшки для дітей від 1 року. 

Малюки, ледь-ледь навчилися повзати знайдуть в такого роду іграшках - мало не центр для навчання і пізнання. Саме з овочами і фруктами у вигляді іграшок легко запам'ятовувати їх назви, вчити кольору, вчитися говорити, вивчати фактуру розвивати дрібну моторику. 

Для дітей старшого віку - від 2 років і старше, не має значення, це буде хлопчик чи дівчинка, продукти, як іграшки, будуть набувати інше значення. Так, вони залишаться іграшками, але наповнять гри і в кухаря і на іграшкових кухнях великим значенням, а значить стануть цікавіше. 

Іграшкові продукти, як правило, виготовляються з безпечного пластика. Для наочності велика частина з них випускається в двох частинах, з'єднаних меду собою липучками. Але є набори, де з'єднання між двома половинками буде на магнітах. Це більшою мірою стосується наборів іграшкових дерев'яних продуктів. 

Іграшки у вигляді продуктів відкривають поле можливостей для ігор не тільки в кухаря. Такі набори здатні доповнити атмосферою безліч ігор з сюжетами подібними грі в "дочки матері". Крім того, грушки такого типу нерідко є частиною вже готових сюжетів, наприклад: пластикові іграшки у вигляді гамбургера, хот дога, картоплі фрі - частина набору для гри з фас-тфудом. Іграшкові цукерки, карамелі, льодяники, печиво, кексики, тортики - частина наборів магазину солодощів. Для любителів екзотики є іграшки в иде суші і багато інших варіанти. 

Окремою категорією йдуть іграшкові тортики. Їх скібочкі з'єднуються на липучках і так само можна розрізати пластиковим ножем. Виглядають приголомшливо. А ще у деяких з них є світлові і звукові ефекти і свічку, як у справжньому, можна задувати.

Як бачите, продукти і фрукти - не завжди лише іграшкова капустка, баклажанчікі або кавунчик - часто це один з безлічі елементів нескінченного числа ігор , які так позитивно впливають на розвиток у дитини уяви, креативності та отримання нових знань про світ, де він живе.

Вгору