0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Ранець - каркасний шкільний рюкзак для діточок, орієнтований на початкову школу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ранець - або перший рюкзак для школи - для малюка це вірний супутник особливо в перші дні і місяці, коли батьків немає поруч. І вся справа в тому, що рюкзак буде вірним помічником малюкам, особливо, якщо батьки подбали, щоб дитина мала при собі все найнеобхідніше, починаючи шкільним приладдям, закінчуючи особистою пляшкою води і коробочкою з ланчем, на випадок якщо дитина зголодніла. До того ж - ранці це відмінні органайзери за рахунок продуманого простору всередині. 

Але найголовніше, що б все, що дитині потрібно в перші роки ви школі не обтяжував його своєю вагою. Саме для цього розроблені спеціальні каркасні рюкзаки саме для молодшої школи, коли формування постави в період все зростаючої фізичного навантаження має вирішальну роль. 

Ранці для початкової школи (на 1,2 3 класи) - відрізняються від звичайних рюкзаків тим, що мають спеціальний короб, який разом з продуманою анатомічної системою компенсації ваги. У одних виробників вона універсальна, у інших дозволяє за рахунок різних пристосувань забезпечити максимально індивідуальні особливості анатомії дитини. 

Ранці дозволяють малюкам все так же залишатися дітьми і не страждати від навантажень, яким піддається їх зростаюче тіло в один з найважливіших періодів в їх житті - коли дитина після садка йде в школу.

Вгору