0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Конструктори на болтах

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Конструктори на болтах та шурупах - це особливий різновид конструкторів для малюків.  Переважно замислювалися саме для хлопчиків від 3 років.  Адже їм уже цікаво розбирати іграшки і інстинктивно шукати що там всередині.  Саме для задоволення цієї потреби у маленьких хлопчиків і створені ці іграшки.

Крім того, що малюк з успіхом зможе розібрати конструкцію іграшку, машинку або тварину, дитині надається шанс його зібрати, використовуючи для цього дитячий інструмент, а це може бути або викрутка, або гайковий ключ, або шуруповерт з механічним або електричним моторчиком.  Всі заздрості саме від самого набору.  Головне, що при даній процедурі, малюк вчиться необхідним навичкам і для дорослого чоловіка, він дізнається в який бік завжди закручуються гвинти і шурупи, засвоїть напрямки для викручування.  При цьому дитина тренує дрібну моторику і поглиблює своє розуміння механіки, що в свою чергу розвиває логічне мислення, а в деяких конструкторах є необхідність застосовувати уяву.

Слід зазначити, що незважаючи на досить простий принцип з'єднання, виробники примудряються вигадувати безліч найрізноманітніших іграшок такого типу від чого кожен з наборів є повноцінним ігровий центр, де хлопчик з 3 років удосконалюючи необхідні для розвитку в ранньому віці навички, вчиться сам збирати свої улюблені  іграшки.  І їх є за що любити.

Подивіться тільки на те, як виглядають іграшки, які можна зібрати за допомогою шурупів - тут і машини всіх типів, від седанів до гоночних, і трейлери, який до того ж виконують роль кейса для деталей і інструментів, є навіть динозаври, тварини, набори дитячої  будівельної техніки і навіть рідкісні - залізні дороги.

Деякі набори, що не рідкість оснащують готові іграшки світловими і звуковими ефектами.  Ну а останнім витком еволюції для цього сімейства конструкторів для малюків - комплектація машинок пультом управління.  Таким чином батьки можуть не ризикуючи купувати нову машинку на радіоуправлінні, а підстрахуватися і вже напевно дізнатися, чи не зарано або вже в пору, коли можна і потрібно купувати чи іграшки доросліші.  Але в будь-якому випадку, машинка на шурупах залишиться корисним і необхідним елементом у розвитку і розвазі будь-якого хлопчика.

Це чудовий подарунок для хлопчиків.  Так що конструктори такого типу, на шурупах корисні, як не крути.

Вгору