0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Баскетбол - м'ячі, дитячі набори для гри в баскетбол будинку, баскетбольні кільця

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Баскетбол це понад динамічна гра, що дозволяє гравцям проявити свою спритність, влучність і витривалість.  На перший погляд це проста гра, але умінь сил для неї потрібно чимало.  Ось чому регулярні гри в баскетбол для дітей навчають корисним навичкам і дають позитивний ефект для всього організму.  Хоча будемо чесні, навіть гра дорослого з дитиною, нехай і в дитячий баскетбол, надають масу емоцій і дають користь кожному з гравців.

І ось тут виникає питання, як зробити гри в баскетбол регулярними, особливо якщо немає частого доступу до прилеглого стадіону з обладнаними майданчиками, з кільцями?  І що робити дітям, якщо кільця непомірно високі?  Все вирішуємо і просто.

Ігрові набори

Ідеальне рішення для дітей, яким подобаються рухливі ігри.  Являють собою комплексне рішення з ємністю, яку можна залити водою (варіант для частих вилазок на стадіон або природу), засипати піском (стаціонарний варіант для двору або дачі).  У нього кріпиться стійка, на яку встановлюється дитяче баскетбольне кільце.  І все.  Висота стійки регулюється і це означає, що купити 1 набір годі й на один сезон.

баскетбольні кільця

Це можливість повісити баскетбольне кільце з стеком на необхідній висоті хоч на стандартні.  Є набори розраховані для дітей, де обід має малий розмір і виготовлений із пластику правда такий варіант підійде і для офісу, просто що б кидаючи знімати напругу.  Є набори, де кільце вже зроблено з металу.  Вони підійдуть для тренувань по-жорсткіше.  Кожен з наборів маючи свої діаметри кілець комплектується м'ячами з відповідними йому розміром і вагою.  В остаточному підсумку у вас є можливість підібрати кільце для професійних м'ячів 7-го розміру, з притаманні йому вагою.

Якщо ж проблем з майданчиком у вас немає, то перед вами буде стояти непросте питання по вибору м'яча.  Основні розміри - їх 3 - розмір 5 - для ігор дітей від 7-8 років.  6 розмір має діаметр, відповідний для ігор жінкам.  Ну а 7 розмір з вагою близько 600 г - це оптимальний стандартний розмір для дорослого, професійного баскетболу.

При цьому враховуйте, що м'ячі бувають з покришкою розрахованої для ігор тільки в спортзалі (як правило найдешевші моделі), так і для покриттів типу асфальт - де врахована підвищена зносостійкість матеріалів і такі м'ячики прослужать набагато довше.

Вгору