0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Картини за номерами, на полотні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вражаюча можливість творчо розкритися, підняти настрій і самооцінку собі або своїй дитині, і зробити прикраси, або частина декору для своєї квартири, або дитячої кімнати, навіть якщо ви або дитина не вміє малювати - це реальність.

Розпис на полотні з вражаючим уяву сюжетом.  Або картини за номерами - це справжні шедевр, які ви відобразіть своїми руками.

Загалом, - малювання навіть за готовими ескізами, нехай і з номерами (до речі, коли у вас вийде, то це будете знати тільки ви, цифр видно не буде) це творча терапія, яку потрібно обов'язково пережити.

Крім того, не забувайте про розфарбовуваннях.  Розфарбовувати картину можна за своїм настроєм - це теж форма самовираження.  Є розмальовки для дітей, а є і для дорослих, і ось останні, ще й як знімають стрес.

Набори з картинами за номерами і розписом на полотні йдуть з готовим набором фарб, але ж ви творчі люди, і звичайно ж завжди можете додати щось своє.  Малюйте, то і як відчуває і хто знає, може ви так довго і глибоко приховували свій талант, який тільки й чекав цієї можливості - Взяти і почати малювати, нехай спочатку і по чужих етюдів.

Вгору