0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Катера на радиоуправлении

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дитячі катери на пульті радіокерування - це вражаюча іграшка, яка потішить не тільки хлопчика від 7, 8 років і старше - її власника, а й дорослих. Мало кому вдасться встояти перед спокусою поганяти красивий на вигляд і потужний за швидкістю катер, нехай і іграшковий.

Ми ретельно відбираємо представлені моделі за швидкісними і якісними характеристиками та радіусом дії пульта. Домагаючись цим максимально можливого співвідношення ціна - якість.  

Всі катери на радіокеруванні в цій категорії виготовлені з матеріалів, які не бояться води, з герметизацією в електричних з'єднаннях. Завдяки радіокеруванню, ваша дитина зможе керувати катером на відстані від 50 до 300 метрів, а також виконувати різні трюки і фігури на воді. Як правило, саме цей показник і є ціноутворювальним, для кожного з катерів. 
У нашому асортименті представлені радіокеровані катери різних типів і розмірів. Ви можете вибрати як маленькі катери для дітей від 5 років і для максимально спокійної води, так і моделі більшого розміру, і звісно ж швидші - для старших дітей і підлітків. 

Купуючи радіокерований катер у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не тільки якісний і надійний товар, а й професійну консультацію та гарантію якості. 

Зверніть увагу, що в більшості випадків ви купуєте іграшковий катер за відповідну ціну, і це вносить деякі обмеження на його використання. Використовуйте іграшкові катери на водоймах без течії. Обмежте використання катерів за сильного вітру. Не втрачайте катер з поля зору. Обмежте використання катера не водоймах із густою рослинністю. 

Температура води і повітря, чим вона нижча, тим більше впливає на заряд акумулятора. Потім завжди перевіряйте його заряд перед катанням.

Вгору