0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Радіокеровані іграшки це не завжди традиційні машини з різним ступенем прохідності.  І так, у деяких іграшкових машин є амортизатори та інші технічні рішення, що дозволяють їм з легкістю рухатися по дорогах навіть не найлегшим.

Крім того, радіоуправління - це універсальна можливість управління практично всіма уявними видами техніки, тільки у вигляді іграшок і серед них: позашляховики, джипи, танки, седани, купе, і спортивні машини. Окремою категорією йде іграшкова будівельна техніка, що так популярна серед хлопчиків від 4 років і старше: підйомні крани, бульдозери, екскаватори, самоскиди та трактори, у них нерідко пульт управління на дроті. І дійсно від них же не потрібна швидка їзда по пересіченій місцевості.

Але як і серед звичайних машинок - лідерами іграшками радіокерованими є машини поліції і пожежні.  Це відмінно деталізовані моделі здатні вразити не тільки хлопчаків, але і дорослих.

Безумовно будь-яка іграшка радіокерована машинка проста в управлінні, але не кожну з них вибрати та подарувати малюкові.  Вся справа в швидкості і розмірах.  Наприклад, для дитини 3 років машинка пересувається надто швидко може припасти не за смаком або ж навпаки, він може її просто розбити тому  реакцій у нього не дуже розвинена.  І звичайно ж виробники випускають машинки з урахуванням віку.

Коли дитина підросте, а батьки стикаються з проблемою постійно битого корпусу на машинках, є вирішення проблеми - це радіокерована модель з небитким корпусом.  Це компромісне рішення за рахунок якого машинка іноді втрачає в візуальної деталізації, але зате це підвищує її зносостійкість за рахунок корпусу зробленого з напівтвердого ПВХ, який не можна розбити.

У нашому магазині ви можете купити онлайн радіокеровані іграшки машини, танки, квадрокоптери і звичайно ж катери.

Вгору