0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Наборы детской косметики для девочек

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Набір дитячої косметики - це емоційний магніт для дівчаток старше 3 років.  Такі набори славляться великою різноманітністю форм, але як правило за змістом вони все подібні.

В коробочках різних розмірів можна знайти тіні, помади, лаки - все робиться на натуральній основі з використанням матеріалів, які не викликають алергії.  Головна особливість косметики для дівчаток в тому, що вона змивається водою, не залишаючи слідів.

Поряд з дитячою косметикою популярні набори з дитячим манікюру, крейдою для волосся.  Іноді вони комбінуються з наборами косметики і придатні для дівчаток різного віку.  А іноді аксесуара для манікюру дівчаток комплектують в окремі набори з іграшковими сушарками, але справжніми лаками і наклейками для нігтів.

Яскравість, різноманітність і те, що ці набори можу перевтілювати - ось що виділяє ці набори серед іграшок для дівчаток.  Звичайно ж кожен з наборів - зможе подарувати дівчинці годинник захоплюючих ігор, де вона зможе шукати свій стиль або вчитися підкреслювати стилі свої х ляльок або подружок.  Але якщо ші ще і вгадаєте форуму - коробку в яку набір дитячої косметики буде упакований, то ефект від подарунка буде більше, а його актуальність буде набагато довговічніше.  Адже коробочка, після того, як косметика закінчиться, може бути ігровим аксесуаром.

Вгору