0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Поні, єдинороги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Іграшки в даній категорії - це матеріалізовані мультяшні поні і казково-чарівні єдинороги.

Говорячи про іграшкових поні - то слід зазначити, що це широкий спектр товарів в абсолютно різної цінової категорії.  Однак їх всіх об'єднує те, що вони призначені для дівчаток молодшої вікової групи - від 2-3 років і трохи старше.

І як це не дивно вони всі дуже різні.  Частину іграшок - це пряме втілення фігурок з мультсеріалу My little pony, але деякі набори з поні - це самостійні іграшки.  Багато з них дозволяють дівчинці навчитися доглядати за іграшкою розчісуючи і прикрашаю її гриву.  Інші набори дозволяють грати з маленькими конячками в казковому замку, а інші побудувати залізницю і катати їх на даному атракціоні.

Переважна більшість іграшок з поні крім розваги дозволяють їх власниці отримувати новий досвід і розвивати комунікативні навички, уяву і креативність.

Говорячи ж про єдинорога, тут все набагато простіше і в той же час, цікавіше.  Кожна іграшка з ним - це казковий символ особливості, удачі.  Т.ч.  іграшковий єдиноріг це не тільки партнер в іграх дівчаток це знак, що відправляє до чарівництва.  Тому такий подарунок може бути універсальним, для будь-якого приводу і випадку і при цьому вікові рамки практично не мають значення.  Адже велика частина з нас, якщо і не вірить в казки, все ж хоче і іноді робить, що б вони стали реальністю, особливо для своєї дитини.

Вгору