0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр

Конструктори для дітей

Універсальний подарунок

Зараз дитячі конструктори вражають уяву. Всі вже звикли, що з пластикових конструкторів можна зробити все, будь-який предмет, практично всі, що ми бачимо навколо. І це відбивається на тематиці наборів - вони неймовірно різноманітні. Починаючи від військової, поліцейської та пожежної тематики для хлопчиків від 5 років і набагато старше. А якщо мова йде про деякі моделі машинок і роботів, то вік може істотно збільшуватися. 

Крім того, незважаючи на те, що за конструкторами закріпилася слава, що якщо вони і дитячі, то це іграшки та набори виключно для хлопчиків. Але сучасні батьки іноді збиваються з ніг у пошуках конструктора для дівчаток на тему: міста і казкові з каретами, замками і принцесами і реальні - з кафе, готелями і парками розваг. 

Необхідний елемент для дитячого розвитку

У нашому магазині можна замовити дитячий конструктор для наймолодшого віку, коли кожна з його деталей буде нести ефект розвитку: логіки, тактильних відчуття, колірного сприйняття і дрібної моторики. Для дітей від 2 років гра такого типу іграшкою - це майже завжди можливість отримувати нові знання і навички. 

Ідеальними наборами для цього періоду стануть конструктори для малюків з великими блоками і деталями, магнітні, і на шурупах. 

Оптимальний вибір

І ось коли малюк підросте для нього прийшла пора відкривати всесвіт конструкторів з блоків. Саме вони поставили світовий стандарт і довели, що з деталей такого типу можна побудувати ігровий світу дитини відповідного навіть його уяві. 

Це будуть вражаючі моделі машинок, військова техніка (танки і гармати) і казкові світи : карети з принцесою, чарівний замок, і навіть кафе і салони краси в ідеальному місті для дівчаток, зібраному з деталей конструктора. 

Батькам не завжди легко замовляти щось певне серед такого асортименту, адже такі набори різноманітні, як і самі діти, їхні інтереси, і світ навколо них. 

Наші менеджери із задоволенням допоможуть визначитися вибором саме потрібного дитячого конструктора, за який не буде соромно перед дитиною.

Вгору