0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Конструктори для дітей

Конструктори для дітей - це універсальні іграшки, які підходять дітлахам будь-якого віку та статі. Вони розвивають дрібну моторику, логічне мислення, уяву та творчі здібності.

У нашому магазині ви знайдете дитячі конструктори на будь-який смак, тематику та бюджет:

Для найменших для хлопчиків і дівчаток від 1-2 років - конструктори з великими деталями, які допомагають розвивати координацію рухів і тактильні відчуття.

Для дітей старшого віку від 4 років це вже набори конструкторів із дрібнішими деталями, але вони дають змогу створювати складніші та деталізованіші моделі.

Для хлопчиків на 6-7 років і старше - це вже класичні пластикові конструктори, з приголомшливою деталізацією та величезним вибором тем: машинки, роботи, військова техніка (танки, літаки, кораблі та багато іншого).

Дівчаткам теж буде цікаво погратися конструкторами - їм уже можна підібрати тематичні варіанти, де необхідно збирати будиночки замки, елементи реальних, затишних містечок: Кафе, магазинчики, салони краси, вілли.

Наші менеджери допоможуть вам вибрати відповідний конструктор для вашої дитини. І звісно ж ми постараємося врахувати, які конструктори вже були у малюка, щоб, купуючи новий набір, ваш малюк зміг би поєднувати між собою наявні деталі для розширення свого ігрового світу.

Вгору