0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Дитячі набори для творчості (малювання, ліплення, рукоділля)

Творчість одна з унікальних можливостей пізнання світу і вираження власних емоцій.  Ось від чого малюкам воно легше дається - вони багато бачать і відчувають вперше і часто не вміють все це висловити словами.  І від того, важливо навчити дітей малювати, не обов'язково красиво.  Потрібно дати дитині спробувати зібрати мозаїку з паєток, викласти картину з піску, спробувати попрацювати руками, створивши малюнок з ниток.  І Варіантів реалізації творчого потенціалу дітей дуже багато.

Давайте почнемо з простого.

Малювання, розфарбовування, аплікація, ліплення., Складання іграшок з аркушів паперу - орігамі.  Як правило, це базові ігрові варіанти, які найчастіше приходять на думку, коли мова йде про те, чим зайняти дитину в перервах між ходінням в садок або школу і переглядом мультиків.  Так, вибір у цих категоріях величезний і може навіть збити з пантелику.  Але всі основні інструменти для цього доступні: пензлика.  фломастери, маркери.  Мольберти для малювання завжди можна підібрати під стиль і характер малюка.

Матеріали для ліплення також мають великий асортимент - від гіпнотичного кінетичного піску до дитячого пластиліну та тіста для ліплення.  Тут можна знайти набори для ліплення морозива, кондитерських виробів, і навіть можна зімітувати похід до зубного, зробивши кілька зубків для персонажа, який йде в комплектації.

Наступний крок це вироби.  Коли вже міцніючі рученята хлопчиків і дівчаток можуть збирати і розфарбовувати пенали, підставки для чашок, годинник.  І навіть зшивати і вишивати, і в'язати створюючи свої речі, м'які іграшки з різних матеріалів: дерево, фетр, плюш, бісер ...

Найоригінальнішими варіантами для рукоділля на поточний момент є дожили до нашого часу набори для випалювання та гравіювання і це на тлі того, що поруч з ними на полиці нерідко вже можна побачити 3D ручку.  Таке сусідство говорить про те, що форми дитячої творчості не мають обмежень і кожен його вид приносить користь малюкові.  Він вчиться думати, розвиває дрібну моторику, креативність і вчиться, набирає досвід поводження з різними предметами, пізнає світ і властивість матеріалів і привносить індивідуальність в кожен створений ним предмет або іграшку.

І ось потім настає пора створювати щось красиве.  І тут вже дорослі можуть змагатися з дітьми.  Спробуйте з сім'єю набори картини за номерами і розпис на полотні.  Даний процес подарує і вам і дитині фантастичні відчуття, і, можливо, окрилені успіхом, і ви і малюк зможете переступити від етапу копіювання вже створених картин, до створення власних полотен, які незмінно порадують вас, ваших близьких і стануть відмінною прикрасою інтер'єру.

Вгору