0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Манекени та ляльки для зачісок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Голова або манекен для зачісок для дітей, а точніше, звісно, для дівчаток - це універсальний інструмент для тренування смаку, поміркованості у використанні косметики та експерименти із зачісками. 

Голови у вигляді ляльок для зачісок мають різні обличчя, але по суті вони однакові у функціональному використанні. Всі вони призначені для створення зачісок і для цього манекени доповнюються аксесуарами у вигляді гребінців, шпильок і прикрас для волосся. Більш просунуті моделі зроблені з матеріалів, які дають змогу ще й наносити макіяж.

Погодьтеся, що є період у розвитку кожної дівчинки, коли зовсім не хочеться, щоб експерименти зі створення нової зачіски або нанесення макіяжу дівчинка 3, 4, 5 років проводила на собі або своїх подружках. Ось саме для цього й існують дитячі голови для зачісок або макіяжу. До моменту, коли дівчинка підросте і почне самостійно робити для себе зачіски, багато помилок вже будуть виправлені регулярною грою з манекеном.

Так, саме завдяки голові для зачісок дівчинка тренуватиме точність рухів і зіставлятиме свої бажання і готовий результат. І так, це тренування смаку і стилю.

Тож якщо ви шукаєте на подарунок для дівчинки універсальний і дійсно корисний, практичний подарунок, але все ще не готові купувати для дівчинки косметику через ранній вік, то манекени та голови для зачісок - чудовий компромісний варіант.
 

Вгору