0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Іграшки для ванної та купання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Іграшки для купання - це необхідний атрибут для будь-якої дитини, яка вже тільки-тільки починає сидіти і вже прагне пізнавати навколишній світ. На цій сторінці представлені дитячі іграшки у ванну і ми пропонуємо вам зробити вибір на користь позитивних емоцій малюка, посприяти його розвитку.

Дитячі водні іграшки для ванної виготовлені з якісних та екологічно чистих матеріалів, які безпечні для здоров'я вашої дитини.

Щоб малюкові було цікавіше приймати водні процедури, виробники випускають свої іграшки у впізнаваних і привабливих формах, таких як іграшки у формі рибок, качечок, човників, м'ячів і багатьох інших. Крім того, багато хто з них має додаткові функції, як-от звукові ефекти (пищалка), світлодіодне підсвічування. Але найцікавіші з них можуть пускати піну, бризкати і навіть показувати дива у вигляді дитячих водяних млинів і водоспадиків. І все це завдяки продуманому використанню фізики води, яка приводить у рух різні частини іграшок для купання.   

Іграшки у ванну допоможуть дитині розвивати навички дрібної моторики, координації, уяви та творчості. А ці навички зможуть сприяти розвитку мовлення та соціальних навичок, оскільки дитина може грати в них разом із батьками.

Ви можете купити іграшки для купання в нашому інтернет-магазині за доступними цінами. Ми гарантуємо високу якість продукції та швидку доставку по всій Україні. Замовте зараз і даруйте своїй дитині яскраві емоції та позитивні враження від гри у ванній або на морі!"

Вгору