0
Мій кошик
Порівняння
Порівняння товарів
Бажання
Обране
Укр

Весь асортимент конструкторів від Qman

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Qman - бренд, який виробляє іграшки для дітей у вигляді конструкторів.  Має свою досить багату історію.  Адже сам бренд веде своє літочислення аж з 1984 року, - дати відкриття заводу з виробництва пластикових виробів.

Але для заняття своїх передових позицій конструкторам Кьюмен знадобилося майже 2 десятки років. Але вже в 2003 році конструктори даного бренду стають лідерами з продажів у країнах східної Європи.  А пояснюється це все просто, конструктори сумісні зі світовими лідерами в цій галузі і мають перевагу - у вигляді доступної ціни.  І це при тому, що вибір тим дуже великий і в арсеналі у даного виробника є конструктори на різні теми: для дівчаток і для хлопчиків: поліція, пожежники, казкові замки з каретами, ються, армія, і навіть є моделі дитячого зброї, які можна  зібрати самостійно.

Крім того, як ми вже згадували, даний бренд має свою багату історію.  Протягом якої він не раз міняв свій логотип і навіть назва.  Так раніше, свого часу, конструктори мали назви Enlighten, Brick.  Але Qman взяв найкраще з своїх помилок і досягнень і продовжує радувати своїми конструкторами дітей абсолютно різного віку від 3 річних малюків, до хлопчиків і дівчаток, які захоплено збирають свої іграшки доводячи ігрові світи, до їх досконалості.

Розгорнути
Вгору