Нова пошта - це практично повсюдний і зручний сервіс з доставки товарів від магазинів до покупців.

І щоб уникнути непорозумінь, викликаних різними питаннями щодо місця розташування або вартості посилки або послуг даної транспортної кампанії пропонуємо ознайомитися з тими можливостями, які дозволяють отримати відповідь на 3 найголовніших питання про ваших посилках - коли, де і скільки?

  • Коли? - Терміни доставки посилок

Якщо ви хочете розрахувати, коли в найближче до вас відділення вашого міста прийде потрібна іграшка або товар, то Нова пошта передбачила цю можливість. Тут можна розрахувати дату прибуття товару в потрібному місті.

  • Де? Дізнатися місце розташування 

Відстежити посилку за номером накладної - можна на головній сторінці (зліва).

  • Скільки? Вартість посилки

Завжди важливою є інформація щодо актуальних тарифів головного перевізника України.

  • Повна вартість посилок без урахування нашої упаковки

Якщо ви звикли тримати все під контролем і уникати незручних ситуацій, коли ви сумніваєтеся в актуальності даних про вартість посилки - то тут сама детальна інформація про можливу вартість посилки з урахуванням її розмірів, ваги, можливих додатковими послуг по упаковці, кур'єрської доставки і т.д. 

  • Комісія за переказ грошей

Часто у покупців виникає подив щодо кінцевої вартості посилки з урахуванням доставки і вартості товару. Найчастіше це стосується посилок, відправлених післяплатою або часткової передоплати. Нова пошта стягує комісію за переказ суми, що залишилася і це завжди слід враховувати покупцям, які хочуть оптимізувати зайві витрати на отримання замовлених товарів.

  • Додаткові платні послуги Нової пошти

Якщо ви хочете отримати актуальні тарифи за переадресацію, платі за зберігання посилки, вартість пакувальних матеріалів і багато іншого, чого відразу і не знайдеш, то ось Повний список платних послуг Нової пошти в одному файлі.

А ще, для зручності наших користувачів, ви можете не покидаючи наш сайт, завжди бути в курсі такої інформації (краще додайте цю сторінку в закладки).

Інтернет магазин Сончік завжди намагається брати до уваги сторону наших покупців і тому, бере на себе частину ваших можливих витрат - ми пакуємо посилки, а в деяких випадках це вже істотна економія, особливо на товари в середньому ціновому сегменті до 500 гривень.