Варіантів економії на послугах транспортних компаній небагато.

Слід враховувати, що будь-яка послуга транспортної компанії чогось варта: пакування, коробки, обгортання товару стрейч-плівкою або картоном. Всі ці дії можуть впливати на кінцеву вартість товару при отриманні. Як цього уникнути? Довірте замовлення нам. Ми пакуємо товар самостійно!

Друга найбільша, невидима для багатьох, причина подорожчання посилок - це накладений платіж. Будь-яка сума, що відправляється через Нову пошту обкладається комісією в 20 грн за сам переклад + 2% на залишок суми. Тому, якщо для вас критично доставити товар максимально вигідно для вас, рекомендуємо взяти до уваги, що 100% оплата на картку компанії позбавляє вас від непотрібних і часом досить істотних витрат, які впливають на кінцеву вартість товару.

Безумовно в цьому випадку гостро постає питання про довіру продавцю. Для цього просто знайте, що магазин "Сончік" працює з 2017 року: ми працюємо офіційно (з підтвердженням наявності документів. За якість і стабільність послуг, що надаються ми свого часу отримали сертифікацію від Prom (але це було в минулому, зараз ми не маємо наміру закладати в вартість наших товарів нечувану націнку за їх "послуги"). До того ж, ми відправляємо реквізити з ім'ям і прізвищем ФОП. Ну і не забувайте про стабільно високий рейтинг магазину, який підтверджений численними позитивними відгуками.

Ну і на додачу, головна плюшка - ми пакуємо більше 90% посилок самостійно. Так що ви можете бути спокійні за те, що ми не дозволяємо нашим клієнтам платити зайві гроші.