За роки, які відкрито наш магазин іграшок, ми зрозуміли головне. Подарунки вибирати не легко. Звичайно, якщо вам пощастило і малюк побачив рекламу іграшки своєї мрії по телевізору або на вітрині іграшкового магазину - вам пощастило, подарунок на день народження або іншого приводу забезпечений. Ви легко зможете порадувати малюка. Але що робити якщо мова йде про день народження для групи дітей в садку або класі а школі. Все набагато складніше. 

Подарунки потрібно не тільки знайти, їх ще необхідно узгодити, втиснути в бюджет, безпроблемно доставити і в кінцевому підсумку здивувати і не образити нікого (а про батьківський комітет ми писали вище). Знайоме ж, правда. Та ще задачка. Особливо якщо вже і терміни підтискають і вибір обмежується з кожним днем. 

— Не панікуйте 

Можливо цю фразу вам потрібно було почути (прочитати кількома тижнями раніше), але вже якщо ви її читаєте, у нас на сайті, значить ви вже на правильному шляху до вирішення проблеми. 

— Сформулюйте задачу 

Вибираючи подарунки для школярів або діточок для цілої групи з дитячого садка, в будь-якому випадку, не залежно від свята, будь то день народження, Новий Рік, Хелловін, дні іменинника, дні привітання хлопчиків (14 жовтня) або дівчаток (8-е березня) - звичайним набором цукерок звільнитися не вдасться. Вибір іграшок величезний і це істотно ускладнює пошуки чогось святкового, незвичайного. 

— Визначтеся з бюджетом 

Так, після подолання паніки, уточнення критеріїв, чого ви хочете, в дуже широких межах - конструктори, Лизун, наукові досліди, для дівчаток і для хлопчиків і т.д. Уточніть бюджет і розділіть його на кількість дітей.Так ви отримаєте бажану суму на одну дитину. 

— Давайте зробимо диво разом 

На жаль, ми не в силах зробити більш доступними конструктори, ляльки або радіокеровані машинки, але підібрати їх в рамках бюджету, з вірогідною можливістю групової знижки, так, це в наших силах. Більш того, можемо вас заспокоїти, вам навіть не потрібно перегортати сторінки нашого сайту отсортіровивая потрібні товари за ціною. Вед всім відомо, що подарунки на свята намагаються закуповувати по можливості по максимально можливих низьких ціна, що позначається на обмежених асортименті і можливостях. Це правильно і раціонально. 

— Секрет ... 

Секрет лише в тому, що на сторінках нашого сайту не представлений весь асортимент, який доступний нам у наших постачальників. А це означає, що при вашому зверненні до нас, ми зробимо істотну частину роботи по вибору подарунків для дитячих свят за вас. 

Знаючи повний асортимент можливих товарів з урахуванням віку, кількості дітей (з урахуванням числа дівчаток і хлопчиків) і вашого бюджету, ми готові пропонувати більше, ніж ви змогли б знайти, витративши на це купу часу, і все одно, це було б компромісом, між бажаним і можливим.