Сучасні технології, що колись додавали суттєвої вартості омріяним нами гаджетам, тепер просочилися і в іграшки. Але вартість уже не має такого значення. Адже все стало набагато доступнішим, і тим паче ми говоримо про дитячі іграшки, на яких уже можна економити за рахунок можливостей, які вони надають. 

Що ж такого в іграшках з Bluetooth? Цей спосіб передачі інформації вкрай виручає і робить будь-яку іграшку більш інформативною і інтерактивною.

Згадайте, ви купуєте малюкові в перші місяці життя, універсальну мобіль - карусель для ліжечка. Виробник оснастив її безліччю мелодій, і вони якісні - і це радує, що таких товарів досить багато. Але ж якщо трохи пофантазувати і додати до цього аксесуара Блютус - то можливості її стають набагато більшими. Тепер це повноцінна «колонка» з іграшками, що обертаються. І набагато простіше поставити мелодію для малюка, яка йому почала подобатися останнім часом. Або ж ви зможете вже вивчати ще вподобання, постійно шукаючи і підбираючи найоптимальніші варіанти колискових пісеньок.

Карусель на лыжечко для немовлят із БлютусКарусель - мобіль на ліжечко для немовлят із можливістю програвати колискові з телефону

 

 

Так, завдяки лише можливості передавати звук, звичайний сортер - у вигляді бізікуба. І ось розвиваюча іграшка для дітей від 1 рочка прекрасно зможе прослужити довше за рахунок того, що малюк вже почне активно слухати не просто мелодії, а й казки, які завчасно можна завантажити на телефон і давати слухати малюкові, наприклад на ніч, перед сном.

Розвиваюча іграшка для малюків від 8 місяців із можливістю програвати мелодії та казки з телефону

 

 

Уявіть, як звичайна лялька зі стандартними звуковими ефектами може рано чи пізно набриднути. Точніше, не сама лялька, а її обмежені можливості. Гратися то з нею дівчинка від 3 років і старше буде, але вмикати ще раз, тисячний раз її заїжджені фрази рано чи пізно набридне. Але що ж стане з улюбленою подружкою, якщо додати в ляльку можливість озвучувати дитячі оповідання, або програвати веселі пісеньки і навіть віршики, для того, щоб легше було вчити для садка.

Лялька, що говорить із функцією Блютуз - дозволить прослуховувати улюблені казки для дівчинки

 

 

І куди вже без дитячих бездротових блютус мікрофонів. Якщо дитина рано проявляє бажання співати і танцювати, то такий гаджет просто необхідний. Адже через нього, програючи мінусовки, дитина - чи то хлопчик, чи то дівчинка (а серед мікрофонів для дітей підібрати зовсім не складно), процес навчання співу піде якнайшвидше.


Дитячий блютус мікрофон для співу як хлопчиків так і дівчат

 

 

Окремою категорією йдуть іграшки, які хлопчики збиратимуть самостійно - конструктори з модулем радіоуправління. Самою можливістю дистанційного керування вже мало кого здивуєш, а ось, приміром, танк, який дитина зібрала за багато годин, і якщо ним можна керувати з телефону за рахунок того самого універсального блютуса - це вже набагато крутіше за будь-яку радіокеровану машину.

Конструктор танк с 2 функціями для інтерактивності - радіокерування і керування з телефону по Блютус 

 

 

Як бачите, іграшки з Bluetooth - стають набагато практичнішими і інтерактивними, і якщо батьки підійдуть креативно до пошуку контенту, який можна відтворювати через цей канал передавання інформації, то малюк зможе отримувати набагато більше корисної інформації, яка розвиває та корисної інформації. І не менш важливо, що підбір цього контенту буде не універсальним, як у більшості іграшок, а персоналізованим, з урахуванням характеру інтересів і потреб малюка.