Кількість
|
Вартість
|
||
|
Настільні ігри - це захоплюючий процес в який можуть бути залучені як дітки від 3 років і набагато старше, і навіть вся родина. Крім розваг будь-яка настільна гра в ранньому віці це і розвиток і навчання дітей. Малюки отримуючи умови у вигляді правил пізнають крайності в рамках яких існують різні ігри, а з іншого боку, завжди є можливість дізнатися щось нове або знайти нові навички. Це стосується і знаменитої економічної гри "монополія" і не менш відомої гри на тренування уваги і точності рухів - Дженга і десятки її різновидів
Сучасні дитячі настільні ігри пропонують найширший асортимент тем і сюжетів, які вже іноді дуже далекі про класичного уявлення, як має виглядати настільна гра. У нинішніх - малюк зможе тренувати пам'ять, вивчати букви, цифри, тренувати реакцію і логіку. Все завдяки тому, що виробники такого роду ігор не обмежили свою фантазію створенням класичних броділок з квадратним полем, киданням кубиків, і переміщенням фішок. У більшості настільних ігор зараз - ігровими артефактами, і фігурками, можна володіти, відчувати - це істотно поглиблює процес играния, і дозволяє отримати від гри набагато більше користі.
Дітвора постарше зможе розважатися і отримувати задоволення від ігор в компанії однолітків. Нехай дорослим це і здається всього лише забавою - але знаходячи спільну мову один з одним, звикаючи граючи вигравати або програвати - діти отримують гідні уроки життя, які, якщо їх правильно провести, дозволять малюкові впевненіше почувати себе в дорослому житті.
Окремою категорією йдуть головоломки і наукові досліди та експерименти для дітей. Чи варто говорити, наскільки дана категорія іграшок та ігор полегшує малюкові процес пізнання і розвитку. Адже якщо у дитини розвинена логіка і є знання, отримані самостійно, то в школі йому буде легше на уроках і можливо навіть цікавіше.